Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi, Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunan Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Üniversite Bulvarı Konak Mah. No:131 adresinde bulunan Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (342) 336-4636 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi Hakkında

RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi 2000 senesinde kurulmuştur. 2003 senesinde RTS bünyesine katılmıştır. Halen 30 makine ile haftanın 6 günü 07:00 – 16:00 saatleri içinde hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Merkez binası şehir merkezinde olup hastalara servis hizmeti verilmektedir.

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (342) 336-4636

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi Adresi

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi Adresi:  Üniversite Bulvarı Konak Mah. No:131

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.rts.com.tr

Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel RTS Güneydoğu Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort