Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi, Kocaeli ilimizin İzmit ilçesinde bulunan Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Yenişehir Mahallesi Dönmez Sokak No:29 adresinde bulunan Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (262) 324-0026 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi Hakkında

İlk olarak 2006 senesinde faaliyetine başlayan RTS İzmit Diyaliz Merkezi, Kasm 2015 te son teknoloji ürünler kullanılarak hazırlanan yeni hizmet binamıza taşınmıştır. Nefroloji uzmanı yönetiminde Periton Diyalizi ve Hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Merkez binası şehir merkezinde olup hastalara servis hizmeti verilmektedir.

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (262) 324-0026

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi Adresi

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi Adresi:  Yenişehir Mahallesi Dönmez Sokak No:29

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.rts.com.tr

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort