Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi, Gaziantep ilimizin Nizip ilçesinde bulunan Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. İstasyon Mah. İstasyon Cad. No:3 adresinde bulunan Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (342) 517-4477 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi Hakkında

RTS Nizip Diyaliz Merkezi 2007 senesinde doğrudan RTS kliniği olarak kurulmuştur. Halen 17 makine ile haftanın 6 günü 07:00 – 16:00 saatleri içinde hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Merkez binası Gaziantep’in Nizip İlçesi’nde ve merkezi konumda olup hastalara servis hizmeti verilmektedir.

Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi, Gaziantep ili Nizip ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (342) 517-4477

Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi Adresi

Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi Adresi:  İstasyon Mah. İstasyon Cad. No:3

Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.rts.com.tr

Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel RTS Nizip Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir