Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi, Adana ilimizin Çukurova ilçesinde bulunan Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Türkmenbaşı Blv. Huzurevleri Mh. 128 Sk. Akgül 5 Sitesi C Blok No:3 adresinde bulunan Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (322) 248-0240 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi Hakkında

RTS Seyhan Diyaliz Merkezi 2006 senesinde kuruldu. Nefroloji uzmanı yönetiminde toplam 28 çalışanı ile Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri üç seans Salı, Perşembe, Cumartesi günleri iki seans Hemodiyaliz ve Periton Diyalizi hizmeti vermektedir. Merkezimiz Çukurova İlçesinde Türkmenbaşı Bulvarı yolu üzerinde Özel Bilfen Lisesi karşındadır. Hastalarımıza şehiriçi ulaşım hizmeti özel servis araçlarımızla sağlanmaktadır. Yaz Sezonu boyunca Tekir, Pozantı yaylalarına hasta servisimiz mevcuttur.

  • Hemodiyaliz

Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (322) 248-0240

Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi Adresi

Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi Adresi:  Türkmenbaşı Blv. Huzurevleri Mh. 128 Sk. Akgül 5 Sitesi C Blok No:3

Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.rts.com.tr

Özel RTS Seyhan Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir