Özel Samsun Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Samsun Diyaliz Merkezi, Samsun ilimizin İlkadım ilçesinde bulunan Özel Samsun Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. İstasyon Mah. Cumhurriyet Cad. No:63 adresinde bulunan Özel Samsun Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (362) 230-2141 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Samsun Diyaliz Merkezi 1998 senesinde açılmış olup 25 diyaliz cihazı bulunmaktadır. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak tüm cihazlar TV ekranlarında ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Tüm hastalar için ücretsiz yemek ve taşıma hizmeti de sunulmaktadır.

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nefroloji
  • Hemodiyaliz

Özel Samsun Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Samsun Diyaliz Merkezi, Samsun ili İlkadım ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (362) 230-2141

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Adresi:  İstasyon Mah. Cumhurriyet Cad. No:63

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.diaverum.com

Özel Samsun Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Samsun Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort