Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi, Afyonkarahisar ilimizin Sandıklı ilçesinde bulunan Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Ece Mah. Mezbaha Cad. No:5 adresinde bulunan Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (272) 512-7855 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi Hakkında

Afyon Sağlık ve Turizm Hiz. Tic. Ltd. Şirketi’nin kuruluşu olan Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi; 2008 Yılından bugüne Ece Mahallesi Mezbaha Caddesi no:5 Sandıklı adresinde faaliyet göstermektedir.

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi Randevu

Diyaliz hususunda; işinde uzman Uzman Hekim ve Hemşire kadroları çalışmakta olup, en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Diyaliz Merkezimizde; 11+1 yedek Braun Diyalog marka Hemodiyaliz cihazı ve Fresenius marka su sistemi kullanmaktadır.

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi, Afyonkarahisar ili Sandıklı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (272) 512-7855

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi Adresi:  Ece Mah. Mezbaha Cad. No:5

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi Web Sitesi: sandiklidiyaliz.com

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir