Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde bulunan Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili detaylar. İnönü Mahallesi 28/1 Sokak No:1 Bağcılar adresinde bulunan Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi kurumuna 0 (212) 646-6646 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında

2014 senesinin başlamasıyla birlikte Özel Şehr-i Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz geliştirilmiş son teknolojik cihazlar ile hizmetinize açılmıştır. Merkezimizde Diş Hekimliği’nin tüm branşları içinde koordineli bir tedavi planı izlenmektedir.

Özel Şehr-i Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz; çağdaş tıbbın tüm olanaklarını tercih ederek, müracaat eden hastaların ağız ve diş hastalıklarının tanı ve tedavilerinin sağlanmasında koruyucu hekimlik adına öncü ve önder bölge merkezi konumuna gelmeyi, hizmet sunumu hususunda gelecekte olabilecek değişimleri öngörerek alt yapı ve personel eğitimini sağlamayı, rekabet gücünü arttırabilmesi için ileriye dönük çizdiği yönü bir diğer ifade ile uzun zamanda varmak istediği ideallerini gerçekleştirmeyi ve uluslar arası standartlara ulaşabilmeyi amaçlamaktadır.

  • Konservatif Diş Tedavisi
  • Endodonti Diş Tedavisi
  • İmplant
  • Ortodonti
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Genel Anestezi ve Sedasyon
  • Diş Beyazlatma
  • Panoromik Röntgen

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası0 (212) 646-6646

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi:  İnönü Mahallesi 28/1 Sokak No:1 Bağcılar

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi: www.sehrident.com.tr

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Yol Tarifi

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir