Özel Serik Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Serik Diyaliz Merkezi, Antalya ilimizin Serik ilçesinde bulunan Özel Serik Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Orta Mahalle 1249 Sokak No:3 adresinde bulunan Özel Serik Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (242) 712-0110 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Serik Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz Ekim 2006’da, Alman Nefrolog Prof. Dr. Hans Ulrich Gutsche ve Mikrobiyolog Ahmet Göksel yönetiminde Belek bölgesinin tek diyaliz merkezi olarak hizmete başladı.

Türkiye’nin gözde tatil beldesi Antalya’nın, Belek Turizm Bölgesine 3 km olan merkezimizde doğal ve tarihi güzelliklerle çevrili bir ortam içinde tatilinizi geçirirken son teknoloji ile en iyi biçimde diyaliz olma olanağı paylaşıyoruz.

Özel Serik Diyaliz Merkezi Randevu

Her biri geniş ve havadar odalarımızda muhteşem Toros dağlarını izleyerek zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz.

Tecrübeli ve güler yüzlü ekibimizle kendinizi evinizde gibi rahat hissederek, mutlu bir biçimde, yüzünüzde tebessümle ayrılacaksınız.

Özel Serik Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Serik Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Serik Diyaliz Merkezi, Antalya ili Serik ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Serik Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Serik Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Serik Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Serik Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (242) 712-0110

Özel Serik Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Serik Diyaliz Merkezi Adresi:  Orta Mahalle 1249 Sokak No:3

Özel Serik Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Serik Diyaliz Merkezi Web Sitesi: tr.belekdialyse.com

Özel Serik Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Serik Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir