Özel Setbaşı Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Setbaşı Tıp Merkezi, Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde bulunan Özel Setbaşı Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Mudanya Yolu Esentepe Metro İstasyonu Yanı adresinde bulunan Özel Setbaşı Tıp Merkezi kurumuna 0 (224) 246-8700 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Setbaşı Tıp Merkezi Hakkında

Setbaşı Tıp Merkezi 20 Eylül 1982 tarihinde ilk binası olan Atatürk Caddesi No: 8 (Heykel-Setbaşı’ndaki) ve Ünlü Cadde’deki iki binası ile tam teşekküllü ayaktan teşhis-tedavi ve nükleer tıp merkezi olarak Setbaşı Polikliniği adı ile faaliyetine başlamıştır.

O tarihte Bursa’da ufak çaplı 2-3 özel sağlık kuruluşu vardı. Açılışımızdan ibu yana Bursa’da sağlık alanında bir çok ilkleri gerçekleştirdik. Bugün hastalıkların teşhisinde ve vücut görüntülemede yokluğu düşünülemeyecek olan Ultrasonografi’yi Aralık 1982’de, Bursa’da ilk olarak hizmete sunduk. O zaman Tıp Fakültesi bile kurumumuzdan 2 sene sonra ultrasonografi kullanmaya başladı.

Yine Bursa’da ilk Nükleer Tıp Tetkikleri (sintigrafi) Haziran 1983 itibariyle Setbaşı Polikliniği’nde yapılmaya başlanmıştır. Ayrıca bugün her göz polikiğinde hasta muayenesinde standart olarak kullanılan Otorefraktometre ve Görme Alanı Tetkiki Bursa’da ilk Setbaşı Polikliniği’nde başlatılmıştır. Teşhis ve tedavide bu biçimde yeni teknoloji ve cihazları takip ederek halkımızın hizmetine sunan kuruluşumuz, bu alanda yalnızca Bursa’nın değil Doğu Marmara ve Batı Karadeniz Bölgesi’nin tek modern sağlık kuruluşu olarak hizmet etmiştir.

Vücut görüntülemede bir devrim niteliğinde olan, Multislice CT (64 Kesitli Bilgisayarlı Tomografi)’yi 2005 senesinde Bursa’ya ilk getiren kurumumuz olmuştur. Hastalıkların teşhis ve nasıl tedavi edileceğinde doğru ve iyi hizmetin fakat iyi yetişmiş uzman doktorlar ve yardımcı sağlık personeli ile birlikte yeni ve gelişmiş teknolojik cihazlarla olabilecek olduğunu prensip olarak kabul eden kurumumuz halen bu prensibi ile halkımızın sağlığına hizmete devam etmektedir.

Setbaşı Polikliği ismi ile 1999 yılına kadar faaliyetlerimiz devam etmiş ve bu tarihten ibu yana de Sağlık Bakanlığının yeni uygulamaya koyduğu yönetmelik gereğince Tıp Merkezi statüsüne dönüşmüştür. Atatürk Caddesi No: 8’deki ve Ünlü caddedeki ilk binamızdan 28. yılda taşınarak halen bulunduğumuz Mudanya Yolu Bağlarbaşı Metro İstasyonu Karşısındaki yeni binamızda çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Yeni binamızda da daha kapsamlı ve rahat fiziki imkânların yanında AÇIK MR, Kemik Dansitometre, Endoskopi-Kolonoskopi, Ambulatuar EEG, Tam Otoanalizörlü Biyokimya ve Hormon Laboratuarları ile aynı prensiplerimiz ışığında hizmet ediyoruz.

Özel Setbaşı Tıp Merkezi Bölümleri

 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji

Özel Setbaşı Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Setbaşı Tıp Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Setbaşı Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Setbaşı Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (224) 246-8700

Özel Setbaşı Tıp Merkezi Adresi

Özel Setbaşı Tıp Merkezi adresi:  Bağlarbaşı, Sanayi Cd. No:242, 16160 Osmangazi/Bursa

Özel Setbaşı Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Setbaşı Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.setbasitip.com.tr

Özel Setbaşı Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Setbaşı Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort