Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Tekirdağ ilimizin Çorlu ilçesinde bulunan Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili detaylar. Omurtak Cad. Fabrika Sk. Göveren Apt. No:1 Kat:3 adresinde bulunan Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurumuna 0 (282) 654-4444 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

1994/1995 senelerı içinde Dişhekimi Kemal Kavut’un askerlik görevi sebebiyle Çorluya gelmesi ile birlikte; askerlik mesaisi zamanının dışında kalan zamanlarını değerlendirmek amacı ile bireysel muayehane olarak faaliyetine başlayan kurumumuz; askerlik sonrası implantoloji eğitimi için yurt dışına çıkan Dt. Kemal Kavut’un Avrupa ülkelerindeki diş hekimlerinin çalışma metotlarınin bir araya getirmesi ve kurumsal çatı altında dayanışma ile daha hijyenik, kaliteli, ideal ağız ve diş sağlığı tedavilerinin üretildiği çoklu çalışma birimleri ile ilgili deneyim ve fikirleri olgunlaştırması ile sıra sıra büyüyerek bugün 30 birinin ekip ruhu içinde kurumsal çatı altında çalıştığı Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği doğmuştur.

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri

  • İmplantoloji
  • Cerrahi
  • Ortodonti
  • Lazer Destekli Diş Hekimliği
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Protez
  • Kompozit Dolgu ve Kanal Tedavisi
  • Dişeti Hastalığı Periodontoloji
  • Oral Diagnoz Radyoloji

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları için tıklayınız.

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası0 (282) 654-4444

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi:  Omurtak Cad. Fabrika Sk. Göveren Apt. No:1 Kat:3

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi: www.sevgidis.com.tr

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort