Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Malatya ilimizin Battalgazi ilçesinde bulunan Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Sivas Cad. No:12 adresinde bulunan Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (422) 326-1656 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

2000 yılı Haziran ayında faaliyete başlayan Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, halkımızın en iyi sağlık hizmetine layık olduğu, koşulsuz hasta tatminiyeti felsefesi ile alanında Malatya’da ilk olarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmeti vermeye başlamıştır.

Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetini koşulsuz hasta tatminiyeti ilkesi ile 2000 senesinden beri sürdürmektedir.

3 Fizik Tedavi uzmanı, 5 fizyoterapist ve çok sayıda yardımcı sağlık personeli ile halkımızahizmet sağlamaktadır. Merkezimiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ile ilgili ileri teknolojik cihazlarla donatılmış olup, her türlü fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları yapılmaktadır. Merkezimizde 1, 5 tesla 8 kanal MR cihazı, Lunar dpx kemik ölçümü (dansitometri) cihazı bulunmaktadır.

Ulaşım sıkıntısı çeken hastalarımızın hasta servisi ile evden alınıp tekrar eve bırakılarak bu sıkıntılarını ortadan kaldırıyoruz.

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi telefon numarası:  0 (422) 326-1656

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi adresi: Küçük Hüseyinbey, Sivas Cad. No:12, 44100 Malatya Merkez/Malatya

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi resmi web sitesi: www.sevgifiziktedavi.com.tr

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir