Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Kağıthane ilçesinde bulunan Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Seyrantepe Mah. Yıldız Sok. No:16 adresinde bulunan Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 283-3338 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz İstanbul Kağıthane İlçesi Seyrantepe Mahallesinde 2017 nisan ayında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda işinde uzman uzman hekim ve hemşire kadroları ve en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K. (S.S.K, T.C. EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR) mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 29+1 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz boyunca hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sağlamaktadır. Hastalarımız evlerinden yahut yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde Nikkaso Marka Hemodiyaliz cihazı ve Endotoksin Filitreli Protek Ro Aquadem marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu membran ve diyalizatlar kullanılmaktadır.

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 283-3338

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Adresi:  Seyrantepe Mah. Yıldız Sok. No:16

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.avrupadiyaliz.com

Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir