Özel SFY Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel SFY Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel SFY Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Birlik Mahallesi 17. Sok No:9 adresinde bulunan Özel SFY Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 496-5407 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel SFY Diyaliz Merkezi Hakkında

7 Kasım 2006 tarihinde 06/25 sayı ile, Sağlık Bakanlığı aracılığıyla ruhsatlandırılmış olan SFY Diyaliz Merkezi; Ankara İli Çankaya İlçesi Birlik Mahallesi 17. Sok No:9 adresinde tesis edilmiş olup. SSK, Emekli Sandığı anlaşmaleri ile hasta nasıl tedavi edileceğine başlamıştır. SFY Diyaliz Merkezi bir RENMED Kuruluşudur.

Diyaliz solisyonlarının üretiminde Sektörde %40 paya sahip olan RENMED 1991 den beri Diyaliz Merkesi İşletmeciliği de yapmaktadır.

Özel SFY Diyaliz Merkezi Randevu

SFY Diyaliz Merkezi; Diyaliz bölgesindeki tecrübesi işinde uzman uzman kodrosu ve en son teknoloji ile donatılmış merkezi ile Çankaya, Birlik Mahallesi, GOP. Kırk Konaklar, Yıldız, Oran, Seyran Bağları ve Büyük Esat gibi Diyaliz Merkezi bulunmayan semtlerin bunun yanında uzak semtlerede hizmet vermektedir. Hasta tercihinin öncelikte olması özgürlüğünün kısıtlanmaması kalite ve rekabet anlayışının bir yansıması olmaktadır. Hastanın yaşam değerini yükseltmek en mühim hedefi olan SFY Diyaliz Merkezi Transplantasyon merkezleri ile koordineli çalışmalarına da nakil olmaya müsait tüm hastaları ile devam etmektedir.

Özel SFY Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel SFY Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel SFY Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel SFY Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel SFY Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel SFY Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel SFY Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 496-5407

Özel SFY Diyaliz Merkezi Adresi

Özel SFY Diyaliz Merkezi Adresi:  Birlik Mahallesi 17. Sok No:9

Özel SFY Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel SFY Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.renmed.com.tr

Özel SFY Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel SFY Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir