Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Elazığ ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili detaylar. İzzetpaşa Mah. Mehmetçik Sk. No:20 adresinde bulunan Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurumuna 0 (424) 237-8181 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Elazığ şehrinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası

Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği telefon numarası:  0 (424) 237-8181

Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi

Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği adresi:  İzzetpaşa Mah. Mehmetçik Sk. No:20

Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort