Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Sincan ilçesinde bulunan Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. İstasyon Mahallesi Ayaş Caddesi Eda Sokak No. 3 adresinde bulunan Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 270-5071 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Anadolu diyaliz Merkezi Sincan – Ankara’da 27.11.2002 tarihinden ibu yana hasta kabulüne başlamış olup, 25 +1 cihaz ile çalışmaya devam etmektedir.

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi Randevu

Amacımız, Özel Anadolu Diyaliz Merkezi tedavi görmekte olan tüm hastalarımızın günün teknolojisi ile tedavi hizmetlerinden yararlandırmak ve hasta haklarına özen göstermektir.

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Hemodiyaliz

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 270-5071

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi Adresi:  İstasyon Mahallesi Ayaş Caddesi Eda Sokak No. 3

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.anadoludiyaliz.com

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir