Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Sincan ilçesinde bulunan Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Mareşal Çakmak Mahallesi Atatürk Caddesi Yavuz Sokak No:6 adresinde bulunan Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 269-5389 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi Hakkında

Ankara’nın Sincan ilçesinde bulunan Sincan Koç Diyaliz Merkezi kendi yeni müstakil binasında hizmet vermektedir. 24 adet Gambro AK 95 S makine ve Gambro marka CWP 60 endotoksin filtreli su sistemi ile çalışmaktayız. Merkezimizde Gambro marka 2, 1 ve 1, 7 m2 high flux ve low flux polysulphane diyalizörler kullanılmaktadır.

Hastalarımızın K. B. Y. dışındaki her türlü hastalıklarıyla da ilgilenmekte olup tetkik, tahlil, gerekli görülen operasyon ve transferlerini yapmaktayız. Tüm hastalarımızın ulusal organ nakli bekleme listesine kaydını ve randevularını merkezimizin profesyonel personeli aracılığıyla yapılmaktadır. Hastalarımızı 3 adet servis aracımız ile bekletmeden evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız.

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi Randevu

Hastalarımızdan hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Yurtdışında gelen hastaları kabul etmekteyiz. Bütün kurumlarla anlaşmamız mevcuttur.

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 269-5389

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi Adresi:  Mareşal Çakmak Mahallesi Atatürk Caddesi Yavuz Sokak No:6

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.kocdiyaliz.com.tr

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort