Özel Şişli Ekinci Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Şişli Ekinci Polikliniği, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Şişli Ekinci Polikliniği ile ilgili detaylar. Abide-i Hürriyet Caddesi No:187 adresinde bulunan Özel Şişli Ekinci Polikliniği kurumuna 0 (212) 241-6811 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Şişli Ekinci Polikliniği Hakkında

Kliniğimiz 1997 senesinde halen hizmet veren Dr. Metin Ekinci aracılığıyla kurulmuş olup kaliteli ve özverili çalışmayı ön planda tutarak haftanın her günü 08:00 – 20:00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Tüm uzman ve işinde uzman kadromuzla siz değerli okurlarımız için daha iyisini yapabilmek için devamlı yenilenmekteyiz. Çalıştığımız uzun senelerda güven unsuruna dayalı hizmetlerde bulunmuş olup kliniğimizin donanımlı labaratuarı Şişliden ziyade tüm İstanbullular için tercih nedeni olmuştur.

Etik ve insani değerleri ön planda tutarak çalışmalarımıza yeni çıkan 6331 sayılı iş sağlığı raporlamalarında ilave ederek devam edeceğimizi açıklamaruz.

Özel Şişli Ekinci Polikliniği Telefon Numarası

Özel Şişli Ekinci Polikliniği telefon numarası:  0 (212) 241-6811

Özel Şişli Ekinci Polikliniği Adresi

Özel Şişli Ekinci Polikliniği adresi:  Merkez, Abide-i Hürriyet Cd no:187, 34381 Şişli/İstanbul

Özel Şişli Ekinci Polikliniği Web Sitesi

Özel Şişli Ekinci Polikliniği resmi web sitesi: www.ekincipoliklinigi.com

Özel Şişli Ekinci Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Şişli Ekinci Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir