Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi, İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunan Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Batı Mah. Vişne Sok. No:9 adresinde bulunan Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (216) 354-9696 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında

Özel Sistem Göz Tıp Merkezi 2007 senesinde Pendik merkezde hizmet vermeye başlamıştır. Ayaktan teşhis ve tedavi merkezi olan kurumumuzda göz hastalıkları ile ilgili tüm tetkik ve tedaviler yapılmaktadır.

1020 m lik kapalı alana sahip binamızda ; uzman hekim kadrosuyla hizmet veren kurumumuz son yönetmelik değişiliklerine göre kendini yeniliyerek A sınıfı tıp merkezi olma yolundadır. Yoğun olarak bölge halkına hizmet vermekle birlikte yurdumuzun her bölgesinden ve yurt dışından da tedavi amacı ile birden çok hasta başvurmaktadır.

Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi telefon numarası:  0 (216) 354-9696

Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi adresi: Batı, Vişne Sk. No:9, 34890 Pendik/İstanbul

Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi resmi web sitesi: www.sistemgoz.com

Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir