Özel Sivas Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sivas Tıp Merkezi, Sivas ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Sivas Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Çarşıbaşı Mah. Sarraflar Sok. No:6/G adresinde bulunan Özel Sivas Tıp Merkezi kurumuna 0 (346) 224-2424 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sivas Tıp Merkezi Hakkında

Cerrahi Tip Merkezimiz Sivas’ta 2005 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Merkezimiz, hemen Sivas Paşa Camii arkasındadır. Her biri alanında uzmanlaşmış Doktorlarımız ve diğer personelimizle güler yüzlü hizmet sunmaktayız. Hastalarımıza daha iyi hizmet edebilmek amacı ile Acil servisimiz 7 gün 24 saat açıktır. SGK (Bağkur, SSK, Emekli Sandığı), Devlet Memurları ve diğer birden çok kurum ile anlaşmalı bulunmaktayız.

Özel Sivas Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Sivas Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sivas Tıp Merkezi, Sivas şehrinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sivas Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Sivas Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (346) 224-2424

Özel Sivas Tıp Merkezi Adresi

Özel Sivas Tıp Merkezi adresi: Gökçebostan, Belediye Sok. Abbasoğlu Apt. No:7, 58040 Sivas Merkez/Sivas

Özel Sivas Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Sivas Tıp Merkezi resmi web sitesi www.sivastipmerkezi.com

Özel Sivas Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Sivas Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir