Özel Siverek Güney Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Siverek Güney Tıp Merkezi, Şanlıurfa ilimizin Siverek ilçesinde bulunan Özel Siverek Güney Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Camikebir Mahallesi Atatürk Bulvarı No:115 adresinde bulunan Özel Siverek Güney Tıp Merkezi kurumuna 0 (414) 553-3350 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Siverek Güney Tıp Merkezi Hakkında

Siverek Güney Tıp Merkezi, 2013 Yılı Aralık ayında İç Hastalıkları Dal Merkezi olarak kurulmuştur. 2014 yılı Nisan ayında ise Tıp Merkezi Ünvanını almıştır. Siverek ilçesinde Atatürk bulvarındaki görkemli binasında 1000 metrekare alan üzerinde hizmet vermektedir. Hastanemizde 6 adet uzman doktor odası 1 adet acil servis, 2 adet müşahede odası, 1 adet çocuk emzirme bölümü, labaratuvar, radyoloji, rontgen bölümü bulunmaktadır.

Hastanemizde Diş, çocuk sağlığı ve hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Kadın-doğum hastalıkları ve kulak -burun boğaz branşlarında olmak üzere 6 branşta uzman doktor bulunmaktadır. Bu branşlara ait son teknolojiye sahip tıbbi cihazları hastanemizde bulundurmaktayız. Hastanemizde muayene olan hastalarımızın tüm işlemlerini hastanemizde tamamlayabilirler. Siverek özel Güney Tıp Merkezi şehir merkezinde olup ulaşımı bi hayli basittir. Çevresindeki park olanakları, ana cadde üzerinde olması hastanemizin ulaşım yönünden kuvvetli yönlerindendir.

Özel Siverek Güney Tıp Merkezi Bölümleri

 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil

Özel Siverek Güney Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Siverek Güney Tıp Merkezi, Şanlıurfa ili Siverek ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Siverek Güney Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Siverek Güney Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (414) 553-3350

Özel Siverek Güney Tıp Merkezi Adresi

Özel Siverek Güney Tıp Merkezi adresi:  Camikebir Mahallesi Atatürk Bulvarı No:115

Özel Siverek Güney Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Siverek Güney Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.guneytipmerkezi.com

Özel Siverek Güney Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Siverek Güney Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort