Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunan Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Kartaltepe Mah. Göktepe Sk. No.1 adresinde bulunan Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (212) 540-0724 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Skydent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, uzman doktor kadrosu, işinde uzman personeli, kaliteli hizmet ve hasta tatminiyetini daima ön planda tutan yönetim anlayışıyla; tedavi, oral diagnoz, periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi lazerli diş nasıl tedavi edileceği, implantoloji, dental radyoloji, acil diş hekimliği ve her an kullanıma hazır tam teşekküllü ameliyathanesi ile hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Hastalarının tatminiyetini motivasyon olarak kabul etmekte ve bunu sağlamak adına sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Atatürk Havalimanı’na 5 dk mesafedeki, ulaşımı kolay, dört katlı binadan oluşan, İstanbul Küçükçekmece’de, bütün ayrıntıları düşünülmüş merkezimizde hastalarımızın konforu için en iyisini yapmaktayız. “Ağzınıza Sağlık” sloganıyla çıktığımız yolda bölge halkına verdiğimiz özenli hizmeti, İstanbul ve Türkiye geneline yaymayı planlıyoruz.

Bunun yanında, yurtdışından gelecek hastalarımızın “ağız ve diş sağlığı” ile ilgili tüm poblemlerinı çözerken, tarihi ve doğal güzellikleriyle dünyaca ünlü İstanbul’u tanıma fırsatını yakalayacakları konaklama imkânı da paylaşıyoruz. Skydent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak amacımız; koşulsuz hasta tatminiyetini prensip edinerek kaliteden ödün vermeden ekonomik koşullarda ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

  • Genel Anestezi
  • Oral Diagnoz
  • İmplantoloji
  • Periodontoloji
  • Ortodonti
  • Pedodonti
  • Endodonti
  • Protez
  • Diş Beyazlatma

Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (212) 540-0724

Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Kartaltepe Mah. Göktepe Sk. No.1

Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: www.skydent.com.tr

Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Özel Sky Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir