Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi, İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Anadolu Cad. No:34 Hitay Plaza Salhane Bayraklı adresinde bulunan Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (232) 461-9333 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Hakkında

Karşıyaka Tarafından Ulaşım : Karşıyaka aracılığıyla gelen hastalarımız İZBAN hattından yararlanarak, merkezimizin önünde (Salhane Durağı’nda) inebilirler.

Bornova Tarafından Ulaşım : Bornova aracılığıyla gelen hastalarımız, Metro hattını kullaranarak Halkapınar istasyonuna geldikten sonra İZBAN hattına aktarma yaparak merkezimizin önünde (Salhane Durağı’nda) inebilirler.

Alsfakat Tarafından Ulaşım : Alsfakat aracılığıyla gelen hastalarımız Alsfakat Camii’den bir sonraki duraktan geçen 129 ve 131 Numaralı otobüslere binebilir yahut Alsfakat İZBAN istasyonundan İZBAN hattından yararlanarak (Salhane Durağı’nda) merkezimizin önünde inebilirler.

Buca Tarafından Ulaşım : Buca aracılığıyla gelen hastalarımız 514 ve 360 Numaralı otobüslere binerek Bayraklı üst geçidinin orada bulunan durakta inerler, köprünün ayağının olduğu sokağa girerek yol bitiminden sola dönerler ve orada bulunan duraktan 129 ve 131 numaralı otobüslere binerler. Otobüsten Bayraklı – Salhane Durağı’nda yani merkezimizin önünde inebilirler. Ayrıca İZBAN Şirinyer istasyonundan binecekleri İZBAN aracı ile (Salhane Durağı’nda) merkezimizin önünde inebilirler.

Balçova Tarafından Ulaşım : Balçova aracılığıyla gelen hastalarımız 167, 180, 184 ve 186 numaralı Konak yönüne giden otobüslere binip Konak’ta indikten sonra Gümrük’e gidip oradan 129 ve 131 numaralı belediye otobüslerine binerek Bayraklı – Salhane durağında, merkezimizin önünde, inebilirler.

Otogar Tarafından Ulaşım : Otogar aracılığıyla gelen hastalarımız Gümrük’e giden belediye otobüslerine binecekler, Gümrük’ten 129 ve 131 numaralı belediye otobüslerine binerek Bayraklı – Salhane durağında, merkezimizin önünde, inebilirler.

Hava alanı (Gaziemir) Tarafından Ulaşım : Hava alanı aracılığıyla gelen hastalarımız Havaş servisine binebilir ve servisten Alsfakat’ta inebilirler. Oradan taksiye binerek merkezimize gelebilirler, veya Gümrük’ten 129 ve 131 numaralı belediye otobüslerine binerek Bayraklı – Salhane durağında, merkezimizin önünde, inebilirler. Ayrıca İZBAN Havaalanı istasyonundan binecekleri İZBAN aracı ile (Salhane Durağı’nda) merkezimizin önünde inebilirler.

  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Tüp Bebek
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Randevu

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Bölümleri

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Doktorları

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (232) 461-9333

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Adresi:  Anadolu Cad. No:34 Hitay Plaza Salhane Bayraklı

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Web Sitesi: www.izmirtupbebek.com

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort