Özel Söke Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Söke Diyaliz Merkezi, Aydın ilimizin Söke ilçesinde bulunan Özel Söke Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mah. Akeller Cd. No:66 adresinde bulunan Özel Söke Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (256) 518-0088 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Söke Diyaliz Merkezi Hakkında

Söke diyaliz merkezi bir Halikarnas diyaliz gurup kliniği olup, 2002 senesinden bu yana Söke, Kuşadası, Didim ve çevre beldelere hemodiyaliz hizmeti vermektedir, 2010 senesinden bu yana müstakil, tamamen diyaliz hizmetine yönelik yeni binasında 30+1 yedek fresenius marka cihaz ile iki dönüm arazisinde bin metrekare kapalı kullanım alanı ile diyaliz hastalarına hizmet sağlamaktadır.

Kuşadasına yirmi kilometre uzakta olan merkez, birden çok tatil beldesinin ulaşım güzergahı üzerinde olup kurulduğundan bu yana tatil diyalizi ile ilgili kadrosu ve araçları ile çevreden hastaların servislerini sağlama deneyimi edinmiştir.

Diyaliz esnasında sağlık hizmeti bunun yanında, hastalarımız, aperatif yiyecek içecek hizmeti, wi-fi, kapalı devre tv sistemi ve önceden bildirildiği halde kendi ülke televizyonlarını izleme olanaklarına sahiptirler.

Özel Söke Diyaliz Merkezi Randevu

Diyaliz merkezimiz hastalarımıza bir süre önce bildirilmesi halinde, single needle, uzun gece diyalizi, gibi farklı uygulamaları gerçekleştirme deneyimine sahiptir. Merkezimiz yüksek kapasiteli duble reverze osmoz su sistemine sahip olup herhangi bir elektrik kesintisinde yüzeli KW, otomatik jeneratör sistemi aracılığıyla desteklenmektedir. Kullandığımız servis araçları Renault master ve Fort transit marka araçlar olup her biri, ondört artı bir kapasitededir.

Özel Söke Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Acil
  • Hemodiyaliz

Özel Söke Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Söke Diyaliz Merkezi, Aydın ili Söke ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Söke Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Söke Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Söke Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Söke Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (256) 518-0088

Özel Söke Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Söke Diyaliz Merkezi Adresi:  Cumhuriyet Mah. Akeller Cd. No:66

Özel Söke Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Söke Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.feriendialysehalikarnas.com

Özel Söke Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Söke Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort