Özel Soma Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Soma Diyaliz Merkezi, Manisa ilimizin Soma ilçesinde bulunan Özel Soma Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. İnönü Mah. Gaziosmanpaşa Cad. No:142/A adresinde bulunan Özel Soma Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (236) 614-1256 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Soma Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz 2001 senesinde kurulmuş olup, dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir. Tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibimiz özverili bir biçimde çalışmaktadır. Hastalarımızın takip ve tedavileri hemodiyaliz hekimleri aracılığıyla yürütülmektedir. Hemodiyaliz merkezimizde hastalar işinde uzman personelimiz aracılığıyla diyalize alınmaktadır.

Merkezimiz SSK, Bağ kur ve Emekli Sandığı ile anlaşması mevcut olup, hastaların hemodiyaliz tedavileri dışında sağlık problemlerinin çözümüne yardımcı olunabilmektedir. Merkezimiz 2006 senesinde yeni yerinde hizmete başlamıştır.

Özel Soma Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Soma Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Soma Diyaliz Merkezi, Manisa ili Soma ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Soma Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Soma Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Soma Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Soma Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Soma Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (236) 614-1256

Özel Soma Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Soma Diyaliz Merkezi Adresi:  İnönü Mah. Gaziosmanpaşa Cad. No:142/A

Özel Soma Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Soma Diyaliz Merkezi Web Sitesi: somadiyaliz.com

Özel Soma Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Soma Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir