Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi, Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi ile ilgili detaylar. Zübeyde Hanım Caddesi Şeyda Apt, 5/16 Çekirge adresinde bulunan Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi kurumuna 0 (224) 232-2470 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Hakkında

Kliniğimiz 1998 senesinde Bursa ve etrafında yaşayan insanlara, kadın hastalıkları ve doğum hususunda ihtiyaçları olan tıbbi hizmeti, en yüksek standartlarda, başka bir şehre gitmelerine gerek kalmadan yaşadıkları çevrede alabilmelerini sağlamak maksadıyla kuruldu.

Ekibimiz Kadın Hastalıkları ve Doğum hususunda Bursa’da birden çok ilki gerçekleştirmiştir. Merkezimiz Bursa’da ekip ve yerleşimi değişmeden, kesintisiz olarak en uzun süredir hizmet veren tüp bebek merkezidir. Soranus Tüp Bebek Merkezi şu an dünya çapındaki en yüksek standartlara ulaşmıştır.

Kliniğimiz Bursa’nın merkezi ve kolay ulaşılabilen bir bölgesi olan Çekirgededir. Özel otomobilleri ile gelen hastalarımız için kliniğimizin önünde park alanı bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile gelmek isteyenler Heykel – Çekirge dolmuşlarını yahut Zübeyde Hanım Caddesinden geçen birden çok belediye otobüsü hatlarından birisini kullanabilirler.

  • Tüp Bebek

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi doktorları için tıklayınız

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası:  0 (224) 232-2470

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Adresi

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Adresi:  Zübeyde Hanım Caddesi Şeyda Apt, 5/16 Çekirge

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Web Sitesi

Hastanenin resmi web sitesi www.soranus.com

Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir