Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği, Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunan Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği ile ilgili detaylar. Şehit Makbule Sok. 6/A Kavacık Subayevleri adresinde bulunan Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği kurumuna 0 (312) 316-8888 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği Hakkında

Uzman çocuk doktoru Orhan Pekuz aracılığıyla kurulan Özel Subayevleri Çocuk Kliniği Ankara’da Kavacık Subayevleri semtinde ortalama 15 yılı aşkın bir süredir çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında hizmet vermektedir.

Uzman çocuk doktorları ve profesyonel sağlık uzman kişilerıyla birlikte klinik senelerca haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet sunmuştur. Şu anda ise 08.00- 23.00 arası hizmet sağlamaktadır.

Tıbbi tetkik laboratuvarı, röntgen ve diş ünitesi bulunan Klinikte uzman çocuk doktorları, laborant ve sağlık personeli çalışmaktadır.

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği Doktorları

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği Doktorları için tıklayınız.

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği Telefon Numarası

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği Telefon Numarası0 (312) 316-8888

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği Adresi

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği Adresi:  Şehit Makbule Sok. 6/A Kavacık Subayevleri

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği Web Sitesi

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği Web Sitesi: ps.com.tr

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir