Özel Sultana Hospital Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Sultana Hospital Hastanesi, Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunan Özel Sultana Hospital Hastanesi ile ilgili detaylar. Umut Mah. Abdulkadir Konukoğlu Cad. No:41 adresinde bulunan Özel Sultana Hospital Hastanesi kurumuna 0 (342) 225-1626 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Sultana Hospital Hastanesi Hakkında

Özel Sultana Hospital, 2009 senesinde Tıp Merkezi olarak açılıp, 2014 aralık ayı itibari ile hastane olarak hizmete başlamıştır.

İnsan sağlını her şeyin üzerinde tutan bir hizmet anlayışı ile ülkemiz insanına hak ettiği değeri verebilmek için, her biri alanlarında uzman olan, halkımızın takdirini kazanmış hekimleri bünyemize katarak, emeğini, sevgisini ortaya koyan en üst düzeydeki yöneticisinden tüm çalışanlarına kadar, çağdaş, güvenilir, kaliteden ödün vermeyen yapımızla her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içinden olduk.

Çağdaş yönetim anlayışı, nitelikli ve profesyonel ekibi ile hastalarımızın en ufak sorununu en üst düzeyde çaba ile en bi hayli hızlı biçimde çözen, kaliteli sağlık hizmetini eşitlik içinde sunan, yeniliklere açık, etik değerlere bağlı, hasta ve hasta yakınlarının tatminiyetini kriter alan, vatandaşlarımız içinde hiçbir ayrım yapmadan tüm hastalara tek ve özel gözüyle bakan merkezimiz çalışanları, sektörel gelişmeleri sürekli olarak takip ederek, tıbbın ve teknolojinin olanaklarını tercih ederek hizmette sınır tanımamayı ilke edinen bir kuruluşuz.

Özel Sultana Hospital Hastanesi Bölümleri

 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Sultana Hospital Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Sultana Hospital Hastanesi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Sultana Hospital Hastanesi Telefon Numarası

Özel Sultana Hospital Hastanesi telefon numarası:  0 (342) 225-1626

Özel Sultana Hospital Hastanesi Adresi

Özel Sultana Hospital Hastanesi adresi: Umut, 100. Cd. No:41, 27080 Şehitkamil/Gaziantep

Özel Sultana Hospital Hastanesi Web Sitesi

Özel Sultana Hospital Hastanesi resmi web sitesi: sultanahastanesi.com

Özel Sultana Hospital Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Sultana Hospital Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir