Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi ile ilgili detaylar. Teşvikiye Mh. Hakkı Yeten Cd. Aşçıoğlu Plaza K:1 D:3 adresinde bulunan Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi kurumuna 0 (212) 231-8071 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi Hakkında

Surgimed Clinic sindirim sistemi kanserlerinde onkolojik cerrahi hususunda multidisipliner yaklaşımıyla 2000 senesinden bu yana hizmet vermektedir. Endoskopik ve Laparoskopik Onkolojik Cerrahide işinde uzman ekibi, girişimsel radyoloji, kemoterapi ve radyoterapi personelleri ile koordineli çalışmaktadır.

Surgimed Clinic’te dünya kalite standartlarına ve hasta konforuna uygun biçimde ileri düzeyde üst ve alt sindirim sistemi endoskopisi yapılmaktadır. Hastalarına yalnızca cerrahi olarak değil, tüm yaşamları boyunca karşılaşabileceği onkolojik sorunlarda da yardımcı olmayı ilke edinmiştir.

Surgimed Clinic medikal onkoloji alanında Tansan Onkoloji Kliniği ile birlikte çalışmaktadırlar.

Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi Telefon Numarası

Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi telefon numarası:  0 (212) 231-8071

Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi Adresi

Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi adresi: Esentepe, Hakkı Yeten Cad. Aşçıoğlu Plaza No:10 D:3, 34365 Şişli/Istanbul – Europe

Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi Web Sitesi

Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi resmi web sitesi: www.surgimedclinic.com

Özel Surgimed Genel Cerrahi Mrkezi Nasıl Gidilir? Özel Surgimed Genel Cerrahi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir