Özel Tansan Onkoloji Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Tansan Onkoloji Polikliniği ile ilgili detaylar. Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:17, Kat 3 Doğu İş Merkezi adresinde bulunan Özel Tansan Onkoloji Polikliniği kurumuna 0 (212) 225-2756 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği Hakkında

Tansan Onkoloji’nin misyonu günümüzün en modern ve etkili tedavilerini tercih ederek kanser hastalığını teşhis ve tedavi etmektir. 20 senelik bilgi ve birikimimizle, tıbben olabilecek olan durumlarda hastalarımızı iyileştirmek için, bunun dışında kalan durumlarda da hastalarımızı kaliteli ve uzun yaşatmak için büyük bir çaba ile çalışırız.

Hastalara, sekreterlerimizden hemşirelerimizle kadar bir ekip olarak yaklaşıp, hasta ve ailesini de ekibe katarak hasta için en iyi sonucu elde etmeyi amaçlarız. Kanser şüphesi ile bize başvuran hastaları genelde 48-72 saat içinde teşhis edip, tedavi planlarını hazırlayarak zamanı en verimli biçimde hasta lehine kullanırız.

Bünyemizdeki laboratuarımızda kan sayımı, kreatinin ve karaciğer enzimleri gibi testlerin sonuçlarını 15 dakika içinde, hastalığın seyrinin yönünü belirlemede yardımcı olabilen tümör markerlerinin (CEA, CA 15-3, CA-125, CA 19-9) sonuçlarını 45 dakika içinde öğreniriz. Hastalığın takibinde ve acil görüntüleme gerektiren durumlarda üst katımızdaki Fulya Görüntüleme Merkezinin uzman teknik ve tıbbi desteğine başvururuz. Her hastanın kanserine özel bir yaklaşımla günümüzün en modern ve uygun nasıl tedavi edileceğini belirleyip, kusursuz bir bicimle uygularız. Yurtdışında yeni uygulanan tedavilerin, kemoterapi olsun, hedefe yönelik biyolojik ilaçlar olsun, hemen tamamını hastalarımıza kendi ülkemizde başarıyla uygulamaktan gurur dikazz. Bunun yanında gerek Amerika gerek Avrupa’daki belli başlı onkoloji çevrelerinde iyi tanınmaktayız.

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği Telefon Numarası

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği telefon numarası:  0 (212) 225-2756

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği Adresi

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği adresi: Teşvikiye, Doğu İş Merkezi, Hakkı Yeten Cd. No:15 D:Kat 3, 34365 Şişli/İstanbul

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği Web Sitesi

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği resmi web sitesi: www.tansan.com.tr

Özel Tansan Onkoloji Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Tansan Onkoloji Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir