Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde bulunan Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mh. Arabayolu Cd. No:25/B1 Tarabyaüstü adresinde bulunan Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurumuna 0 (212) 223-2346 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2015 senesinden ibu yana Sarıyer Tarabya’da hizmet vermektedir. Dr.Dt.Engin Türkmen aracılığıyla kurularak, faaliyete alınmıştır. Diş sağlığı sektöründeki gücünü, uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarından alan merkezimizde, müşteri tatminiyeti en ön planda tutulması amaçlanmaktadır.

Merkezimizde sterilizasyon kaidelerina oldukça önem verilmekle birlikte gelişen teknolojilerde sürekli olarak takip edilmekte olup hasta tatminiyeti odaklı, kaliteli, güvenilir, dünya standartlarında koruyucu ve tedavi edici diş hekimliği hizmetleri sunulmaktadır.

Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri

  • Estetik Diş Hekimliği
  • Kuron Köprü Uygulamaları
  • Laminate Veneer Uygulamaları
  • Gömülü ve 20 Yaş Dişlerinin Çekimi
  • Dolgu-Kanal Tedavisi
  • Ortodontik Tedavi
  • Pedodonti
  • Periodontal (Diş Eti) Tedavi
  • Diş Sıkma, Gıcırdatma – Bruksizm Tedavisi
  • İmplant Tedavisi

Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği doktorları için tıklayınız

Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası

Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası:  0 (212) 223-2346

Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi

Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi:  Cumhuriyet Mh. Arabayolu Cd. No:25/B1 Tarabyaüstü

Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi

Hastanenin resmi web sitesi www.tarabyadis.com

Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort