Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi, Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Özel Tarsus Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. İsmetpaşa Mah. Rasim Dokur Cad. Soylu Apt. adresinde bulunan Özel Tarsus Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (324) 614-6869 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Hakkında

Kurulduğu tarihten beri öncü sağlık hizmeti veren ve bölgenin ilk özel diyaliz merkezi olan Özel Tarsus Diyaliz Merkezi, Anadolu’nun en mühim tarihi yerleşim merkezlerinden Tarsus İlçe merkezinde Kleopatra Özel Sağlık Hizmetleri, aracılığıyla kendi bünyesinde kurduğu Özel Tarsus Diyaliz Merkezini hizmete sokarak, Türkiye ve dünyanın dört bir yanındaki diyaliz hastalarına kaliteli ve güvenli hizmet oluşturmuştur.

Bütün Kamu Sağlık Kuruluşları ile anlaşmalerimiz mevcuttur. Herhangi bir sosyal güvence ve sağlık sigortası kapsamı içinde olmayan hastalarımıza da özel imkanlar sunmaktayız.

Merkezimizde Diyaliz Hekimi ve İç Hastalıkları Uzmanı yönetiminde profesyonel ve güler yüzlü sağlık ekibimizle kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sağlık ekibimiz diyaliz hususunda gerekli tecrübeye sahip doktor ve hemşirelerden bir araya gelmektedir.

20+1 adet diyaliz makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı diyaliz merkezimizde sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hepatit B’li ve Hepatit C’li hastalarımızın; kendilerine tahsis edilen odalarda diğer hastalarımızdan ayrı biçimde tedavileri yapılmaktadır.

Hastalarımızın tedavi takipleri ve rutin tetkiklerini şahsi dosyalarında ve bilgisayar ortamında saklamaktayız, Hastalarımıza bunun bunun yanında özel bireysel ilgi göstermekte ve tedavi sürecinde her gereksinimini karşılamaktayız.

Hastalarımızı 3 adet servis araçlarımızla evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız. Ayrıca geniş servis güzergahlarımızla rahat servis araçlarımızla hastalarımızı en güvenilir ve yüksek kalitede servis yapmaktayız.

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Tarsus Diyaliz Merkezi, Mersin ili Tarsus ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (324) 614-6869

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Adresi:  İsmetpaşa Mah. Rasim Dokur Cad. Soylu Apt.

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Web Sitesi: tarsusdiyaliz.com

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir