Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi ile ilgili detaylar. Kalamış Cad. Cengiz Topel Sok. No: 1/6 Kalamış adresinde bulunan Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi kurumuna 0 (216) 418-0260 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Hakkında

Biz 7 kişi, yaşamın farklı yerlerinde çocuk olduk, büyüdük, hayatı deneyimledik. Profesyonel yaşamımızda insanı seçmiştik. İnsanın her halinin varolduğunu kabul etmiştik. Hatalar yapabildiğini, zorluklarla karşılaşabildiğini, sıkıştığını, krizlerde boğulduğunu gördük. Hayal kırıklıklarını, başarısızlıklarını yaşadık/izledik. Biz insanı seçmiştik. Yaşam akışı da bizi “insan” da dost kıldı. Çatımız da Terapi İstanbul oldu.

Yaşamı kolaylaştırmak ve keyifli kılmak, sorunlarla başa çıkma becerilerini arttırmak, sorunlara farklı pencerelerden bakmak, ertelemeye, yok saymaya, yılgınlıklara izin vermeden; bireye, çifte, aileye değişim ve dönüşüm sürecinde bilimsel ve etik anlayışla eşlik etmeyi amaçlıyoruz.

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Telefon Numarası

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi telefon numarası:  0 (216) 418-0260

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Adresi

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi adresi: Suadiye, Suadiye Mahallesi, Müzeyyen Sokak No:1-1 Büyükhanlı Konutları B2 Blok D:10, 34726 Kadıköy/İstanbul

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Web Sitesi

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi resmi web sitesi: www.terapiistanbul.com

Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort