Özel Tetra Tıp Laboratuvarı Telefon Numarası ve Adresi

Özel Tetra Tıp Laboratuvarı, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Özel Tetra Tıp Laboratuvarı ile ilgili detaylar. Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad. No:206 D:4 adresinde bulunan Özel Tetra Tıp Laboratuvarı kurumuna 0 (216) 411-9977 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Tetra Tıp Laboratuvarı Hakkında

Tetra Tıp Laboratuvarı 1997 senesinde kurulmuştur. Laboratuvarımız ilk kurulduğu günden ibu yana; yüksek standartlarda, ulusal / ülkeler arası İç ve Dış kalite kontrol sistemlerince denetlenen, bilimsel ve tıbbi etik kurallara uygun, hasta hakları ve tatminiyeti odaklı, güvenilir tıbbı laboratuvar hizmeti sunmak maksadıyla gelişmeleri takip etmiştir. Tetra Tıp laboratuvarında yapılan testlerin hasta yahut hekim aracılığıyla istenmesi ve sonuçların raporlandırılmasına kadarki zamanda hasta tatminiyetini ve güvenilirliği esas alırız.

Bu çalışma prensibi çerçevesinde risk, tanı, takip ve prognoz belirme noktasında sunduğumuz klinik tıbbi laboratuvar hizmetlerimiz uzman ekibimiz aracılığıyla ulusal ve uluslarası kabul görmüş yöntem ve tekniklerle makul hata sınırları içinde titizlikle yürütülmektedir.

Klinik laboratuvarcılık alanında uzmanlaşmaya vardığımız 24 yıllık sürecimizin sonunda başta rutin biyokimya, hematoloji, hormon, protein, enzim, koagülasyon testleri olmak üzere hastalarımıza tıbbi laboratuvar hizmeti veriyoruz. Bireysel hastalarımızın dışında 100 den fazla saygın kuruma gerek laboratuvarımızda gerek yerinde tıbbi laboratuvar hizmetimizi ulaştırmaktayız.

 

Özel Tetra Tıp Laboratuvarı Telefon Numarası

Özel Tetra Tıp Laboratuvarı iletişim 0 (216) 411-9977

Özel Tetra Tıp Laboratuvarı Adresi

Özel Tetra Tıp Laboratuvarı adresi  Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad. No:206 D:4

Özel Tetra Tıp Laboratuvarı Web Sitesi

tetralaboratuvar.com

Özel Tetra Tıp Laboratuvarı Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir