Özel TT Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel TT Tıp Merkezi, Hatay ilimizin İskenderun ilçesinde bulunan Özel TT Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Hürriyet Mahallesi Namık Kemal Cad. No:13/1 adresinde bulunan Özel TT Tıp Merkezi kurumuna 0 (326) 614-0691 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel TT Tıp Merkezi Hakkında

2007 senesinde Tansel Terzi Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. bünyesinde, Özel TT Nöroloji Dal Merkezi ünvanıyla ve 4 Nöroloji uzmanıyla Dr. Tansel Terzi aracılığıyla Hatay İskenderun’da kurulan ve bu alanda hizmet vermeye başlayan kurumumuz 2014 senesinde Özel TT Tıp Merkezi Ltd. Şti. adıyla halihazırda Özel TT Tıp Merkezi ünvanıyla yedi farklı branşta hizmet vermektedir. Genişleyen uzman kadrosu ile gücüne güç katan Özel TT Tıp Merkezi; işinde uzman ekibi, ileri teknolojiye sahip alt yapısıyla üst düzeyde sağlık hizmeti vermeye devam etmekte.

Özel TT Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Acil

Özel TT Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel TT Tıp Merkezi, Hatay ili İskenderun ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel TT Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel TT Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (326) 614-0691

Özel TT Tıp Merkezi Adresi

Özel TT Tıp Merkezi adresi:  Hürriyet, 33. Sk., 31200 İskenderun/Hatay

Özel TT Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel TT Tıp Merkezi  resmi web sitesi: tttipmerkezi.com.tr

Özel TT Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel TT Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort