Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi, Bursa ilimizin Yıldırım ilçesinde bulunan Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Şirinevler Mah. Ankarayolu Cad. No:795 adresinde bulunan Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi kurumuna 0 (224) 222-0777 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Hakkında

Bursa’da 1999 senesinden bu yana kendini sağlığa adayarak Türkiye çapında hizmet ve birikimleriyle başarısını ispatlamış olarak faaliyet gösteren merkezimiz Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon branşlarında Altıparmak ve Yıldırım Şubeleri ile Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı olarak hizmet vermektedir.

Dr. Kayhan Turan öncülüğünde Ortopedi ve Travmatoloji ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanlıklarının tek bir çatı altında buluşması, tanı ve tedavide alternatiflerin birlikte ve en iyi biçimde değerlendirilip hastaya sunulmasını sağlamaktır. Merkezimizin kurucu hekimlerinin bunun yanı sıra aktif çalışan uzman kişiler olması, sürekli olarak yakın gözlem ve deneyim ile yönetim ve hizmet sunumunda karar verme, değiştirme, uygulama aşamalarında bi hayli hızlı esnek ve yenilikçi olmayı kolaylaştırmaktadır.

Doktorlarımız her biri kendi alanında uzman olup, tıpta sürekli olarak eğitiminin önemine inanmaktadırlar. Bu nedenle merkezimiz bünyesinde devam eden iç eğitim programlarımızın bunun yanında, hekimlerimiz çok fazla Amerika Birleşik Devletleri’nde toplantı ve kurslara katılmaktadırlar. Böylelikle hem teknolojik yenilikler, hem de kemik kas eklem problemlerinin tanı ve nasıl tedavi edileceğindeki son gelişmeler merkezimizde hastaların hizmetine sunulabilmektedir.

Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı olarak amacımız hastalara en kısa bir sürede en doğru ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. Hastaların her birinin poblemlerinı geniş bir şekilde ve en geniş tıbbi perspektif içinde değerlendirerek, tedavide kesin ve kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz.

Turan&Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı; ortopedi ve travmatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, radyoloji(röntgen, açık MR) bölümleri ile hizmet vermektedir.

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Radyoloji

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Doktorları

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi doktorları için tıklayınız

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi İletişim

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Telefon Numarası:  0 (224) 222-0777

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Adres

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Adresi:  Şirinevler Mah. Ankarayolu Cad. No:795

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Web Sitesi

www.turanturan.com.tr

Özel Turan Turan Kemik Kas Eklem Sağlığı Tıp Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort