Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi, Manisa ilimizin Turgutlu ilçesinde bulunan Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Selvilitepe Mh. Av. Raşit Akan Sk No:26 adresinde bulunan Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi kurumuna 0 (236) 312-3030 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi Hakkında

2008 senesinde Turgutlu’da ilk özel sağlık kuruluşu olarak OP. Dr. Mustafa Kemal Nas aracılığıyla göz hastalıkları hususunda hizmet vermek üzere Özel Turgutlu Göz Dal Merkezi adıyla kurulan şirketimiz, değişen ve gelişen ihtiyaçlar ışığında 2012 senesinde büyüme kararı almıştır.

Turgutlu ve yakın çevresine Göz hastalıklarında sunduğu kaliteli ve çağdaş sağlık hizmetini farklı branşlarda da verebilmek için öz kaynaklarını tercih ederek Yeni binasını İzmir – Ankara asfaltı üzerindeki 1080 m2 arsaya 7 katlı olarak inşa ederek, 2300m kare kapalı alanı, iki modern tam donanımlı ameliyathanesi özel otoparkı ve modern tam donanımlı poliklinikleri ile hem bölgede hem de yakın çevredeki hastalara, Göz hastalıklarının bunun yanında, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Anestezi ve Reanimasyon, İç Hastalıkları (Dahiliye) polikliniklerini bünyesine katarak 2015 Mayıs ayında yeni binasında A tipi Cerrahi ve Lazer merkezi olarak, Turgutlu Odak Tıp Merkezin adıyla hizmete başlamıştır.

Yatırımlarını “Halka Hizmet” anlayışını ışığında sürdüren Odak Tıp Merkezi yakın gelecekte farklı polikliniklerin bunun yanında, Diş, Medikal Estetik (saç ekimi) gibi ihtiyaçları gidermek için gelişmelerini ve hizmetlerini sürdürecektir.

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi, Manisa ili Turgutlu ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (236) 312-3030

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi Adresi

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi adresi: Selvilitepe, Raşit Akan Sk No:26, 45440 Turgutlu/Manisa

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi web sitesi: www.turgutluodaktip.com.tr

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir