Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunan Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Soğanlık Mevki E-5 Yanyol Üzeri Fatih Cad. No:1 adresinde bulunan Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (216) 451-2727 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Hakkında

Sektörel gelişim ve kendimizi geliştirme hedefimiz ışığında müstakil bir binaya kavuşma arzusuyla 25 Ağustos 2003’te Kartal E5 Yan yolu üzerinde Fatih Caddesi No:1 adresine taşınan Kartal’daki merkezimiz, halen bölgesinin en modern ve kaliteli Özel Diyaliz Merkezi olarak yüksek nitelikli tetkik ve tedavi hizmetlerini sürdürmektedir.

Merkezimizdeki tedaviniz için gerekli saf su; ön arıtma sistemiyle birlikte işleyen Reverse Osmose Su Arıtma Sistemleri ile üretimi sağlanmaktadır. Hekimlerimiz aracılığıyla gerekli görülen tüm tahlilleriniz; merkezimizde yapılacaktır. Tahlil sonuçlarınızın gerektirdiği tüm tıbbi tedavi tarafımızdan gerçekleştirilecektir.

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Kartal ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (216) 451-2727

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Adresi

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Adresi:  Soğanlık Mevki E-5 Yanyol Üzeri Fatih Cad. No:1

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.turkmeddiyaliz.com

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort