Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunan Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Güzelyalı Mah. İnönü Cad. No:40 adresinde bulunan Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (216) 494-5659 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi Hakkında

TürkMed olarak şu an için toplam 4 merkezimizde; 81 çalışanımız ve 90+10 cihazımızla; kronik böbrek yetmezliğinden muzdarip 350 hastamıza, yılda ortalama 40.000 seans hemodiyaliz ve düzenli SAPD nasıl tedavi edileceği sunmaktayız. Merkezlerimiz SSK, Bağkur, Emekli Sandığı ile anlaşmalı olup, herhangi ek ücret talep edilmemektedir.

Merkezimizdeki tedaviniz için gerekli saf su; ön arıtma sistemiyle birlikte işleyen Reverse Osmose Su Arıtma Sistemleri ile üretimi sağlanmaktadır. Hekimlerimiz aracılığıyla gerekli görülen tüm tahlilleriniz; merkezimizde yapılacaktır. Tahlil sonuçlarınızın gerektirdiği tüm tıbbi tedavi tarafımızdan gerçekleştirilecektir.

Amacımız bölgemizdeki diyaliz tedavilerin de tercih edilen sağlık kuruluşu olmak için; gereksinimleri göz önüne alınan, kişisel gelişmeleri desteklenen, güler yüzlü, araştırmacı ve hususunda uzman kadromuzla; ayrım gözetmeksizin tüm konuklarımızın şikayet ve dileklerini önceliğimiz kabul ederek, yaşam kalitelerini, kalite yönetim sistemi şartlarında; sürekli olarak iyileştirme prensibi ve çevre bilinciyle sunmaktır.

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (216) 494-5659

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi Adresi

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi Adresi:  Güzelyalı Mah. İnönü Cad. No:40

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.turkmeddiyaliz.com

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir