Özel Turkuaz Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Turkuaz Göz Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Turkuaz Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Nenehatun Caddesi No 61 G.O.P adresinde bulunan Özel Turkuaz Göz Merkezi kurumuna 0 (312) 447-2525 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Turkuaz Göz Merkezi Hakkında

Turkuaz Göz Merkezi, 2005 senesinde kurulmuş bir göz cerrahi merkezi ve Excimer Lazer kliniğidir. Kliniğimiz başta Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı, SSK, Bağkur, Devlet Memurları) olmak üzere TBMM, Bankalar ve özel sağlık sigortaları ile anlaşmalıdır.

Merkezimizde bir çok göz hastalığının nasıl tedavi edileceğine dönük operasyonlar, damla anestezi, bölgesel yahut genel anestezi altında yapılmaktadır. Bıçaksız ve dikişsiz teknik olarak da anılan Fakoemülsifikasyon (FAKO) yöntemi ile katarakt cerrahi operasyonu, Excimer Lazer ile miyop, hipermetrop, astigmatizma nasıl tedavi edileceği yapılmaktadır. Ayrıca glokom, şaşılık, kornea, göz kapağı ve göz yaşı kanalı cerrahi operasyonu gibi her türlü göz ameliyatları yapılmaktadır.

Göz muayeneleri, ünit üzerinde bulunan cihazlar, gözlük kutusuna gerek bırakmayan otoforopterler, göz içi basıncını göz temas etmeden ölçen non-kontakt kompüterize tonometreler kullanılarak yapılmaktadır. Ayrıca merkezimizde, glokom hastalarının izlenmesinde çok mühim bir yere sahip olan Bilgisayarlı Görme Alanı, sinir lifi analizi yapan Nevre Fiber Analyzer(NFA) mevcuttur. Retina yırtığı, diabet (şeker hastalığı) ve glokomlu hastalarda tedavi amaçlı kullanılan Argon Lazer, göz damar yapılarının durumunu incelemeye yarayan Fundus Fluorecein Anjio (FFA) cihazları mevcuttur. Ayrıca glokom hastalarının nasıl tedavi edileceğinde ve bundan öncekilerde katarakt cerrahi operasyonu olan hastalara arka kapsül kesafeti gelişmesinden dolayı uygulanan YAG Lazer nasıl tedavi edileceği mevcuttur. Göz arkasının geniş bir şekilde incelemesini sağlayan Optik Koherens Tomografi (OCT), Scanning Lazer Oftalmoskop (SLO), kornea kalınlığını ölçen Pakimetri ve korneanın yapısını inceleyen Korneal Topografi yapılmaktadır. Göz içi ve arkası patolojilerinin değerlendirilmesinde kullanılan Ultrason cihazımız, ünit üzerinde göz muayenesi yapılamayacak yaştaki bebek ve ufak çocukları, ortalama bir metre uzaklıktaki bir kamera yardımıyla gözlük numarasını ölçebilen Videootorefraktometri cihazımız ve kontakt lens muayene birimimiz bulunmaktadır.

Özel Turkuaz Göz Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Turkuaz Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Turkuaz Göz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Turkuaz Göz Merkezi Telefon Numarası

Özel Turkuaz Göz Merkezi telefon numarası:  0 (312) 447-2525

Özel Turkuaz Göz Merkezi Adresi

Özel Turkuaz Göz Merkezi adresi: 100. Yıl, Nenehatun Cd No:61/A, 06700 Çankaya/Ankara

Özel Turkuaz Göz Merkezi Web Sitesi

Özel Turkuaz Göz Merkezi resmi web sitesi: www.turkuazgoz.com

Özel Turkuaz Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Turkuaz Göz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir