Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Telefon Numarası ve Adresi

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları, İstanbul ilimizin Avcılar ilçesinde bulunan Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları ile ilgili detaylar. Reşitpaşa cad. Çeker Apt. No:45/5 adresinde bulunan Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları kurumuna 0 (212) 593-5323 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Hakkında

Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları kaliteli, titiz ve özenli çalışmaları neticesinde İstanbul ili sınırları içinde çok kısa bir zaman diliminde adından söz ettiren bir marka olmuş, Trakya ve Anadolu’nun bir çok yerinde güvenlerini kazandığımız nice laboratuvar ve doktor ile çalışmaya başlamış ve bu hizmetini her geçen gün arttırmaya devam etmiştir.

Umut Laboratuvarları olarak hizmet verdiğimiz hastaneler, tanı merkezleri, poliklinikler, klinikler, özel hekim muayenehaneleri artık biliyoruz ki kaliteden vazgeçemiyecekleri bir dönüm noktasına girmiş bulunmaktadırlar. İşte bu dönüm noktasında Umut Laboratuvarları çalıştığı kurumlara kaliteli hizmet ve güvenilir sonuç verme hassasiyetini tüm çalışanları ile üzerinde hissetmektedir.

Laboratuvarımızda özellikle hormon teşhis sistemlerinde dünyanın bir numaralı markası olan DPC’nin IMMULITE ONE VE IMMULITE 2000 otomatik cihazı kullanılmaktadır. Özellikle prenatal tanıda Avrupa ülkelerinde rutin uygulamada bulunan İKİLİ test parametrelerinde serbest beta-HCG ve PAPP-A’nın otomatik cihazda çalışılması bizimiçin gurur kaynağı olmuştur. Kaliteli ve güvenilir sonuç için otomasyonu tüm çalışılan aşamalarda hizmete sunmak esas hedefimizdir.

MERKEZ: Reşitpaşa cad. Çeker Apt. No:45/5 Avcılar

ŞUBE 2: Halasgar Gazi Cad. Çiçek Apt. No: 81/2 Pangaltı Şişli – Tel: (0212) 240 53 06

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Telefon Numarası

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları telefon numarası:  0 (212) 593-5323

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Adresi

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları adresi: Merkez, Esila Apartmanı, Şamlı Sk. 8/A, 34310 Avcılar/İstanbul

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Web Sitesi

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları resmi web sitesi: www.umutlab.com

Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Nasıl Gidilir? Özel Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir