Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi, Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunan Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi ile ilgili detaylar. Vatan Mah. 20 Nolu Sokak No:16/A adresinde bulunan Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi kurumuna 0 (342) 271-5353 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi Hakkında

İç hastalıkları departmanı çocukluk çağını aşmış bireylerin iç organ sistemleri ile ilgili incelemeleri yapar. Bu sisteme ait organların fonksiyon bozukluklarıyla ilgili teşhis ve tedavi hizmetini verir.

Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi olarak alanında uzman doktorlarımız ile farklı branşlarda hizmet vermekteyiz.

Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi telefon numarası:  0 (342) 271-5353

Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi Adresi

Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi adresi:  Vatan, 93020. Sk., 27100 Şahinbey/Gaziantep

Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi web sitesi

Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi resmi web sitesi: www.unalditipmerkezi.com

Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir