Özel Urfa Lotus Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Urfa Lotus Hastanesi, Şanlıurfa ilimizin Karaköprü ilçesinde bulunan Özel Urfa Lotus Hastanesi ile ilgili detaylar. Şenevler Mh. Gap Bulvarı No:142 adresinde bulunan Özel Urfa Lotus Hastanesi kurumuna 04143173999 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Urfa Lotus Hastanesi Hakkında

8 katlı binasında son sistem cihazlarla donanımlı olan özel Lotus Hastanesi Karaköprü’de Urfalı hemşehrilerimize sağlık alanında kaliteli hizmet vermek maksadıyla işinde uzman kadrosuyla hizmete girdi.

Hastanemiz 7/24 saat hizmet değerinde aynı standardı koruyarak en gelişmiş acil sağlık hizmetini vermektedir. Acil Servisimiz, tüm tıbbi ve cerrahi acil vakalar için hem ekip hem de ekipman olarak donanımlıdır.

Kurumumuzun bunun bunun yanındalıklı özellikleri olan insan sevgisi, hasta haklarına saygı ve kurumsallık mevcut ünite ve bölümlerimizde bunun bunun yanındalıklı tüm özelliklerimizi halkımızın hizmetine paylaşıyoruz.

Özel Urfa Lotus Hastanesi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Urfa Lotus Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Urfa Lotus Hastanesi, Şanlıurfa ili Karaköprü ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Urfa Lotus Hastanesi Telefon Numarası

Özel Urfa Lotus Hastanesi  telefon numarası:  04143173999

Özel Urfa Lotus Hastanesi Adresi

Özel Urfa Lotus Hastanesi  adresi: Şenevler, Şanlıurfa Diyarbakır Yolu No:142, 63320 Karaköprü/Şanlıurfa

Özel Urfa Lotus Hastanesi Web Sitesi

Özel Urfa Lotus Hastanesi  resmi web sitesi: lotushastanesi.com

Özel Urfa Lotus Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Urfa Lotus Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort