Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi ile ilgili detaylar. Kuşdili Caddesi Volkan Apt. No:26/1 adresinde bulunan Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi kurumuna 0 (216) 418-4584 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi Hakkında

Kadıköy Kuşdili Caddesi üzerinde bulunan Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi, böbrek ve idrar yolları taşlarının ESWL, şok dalgaları ile kırılması nasıl tedavi edileceği, prostat hastalıkları, kısırlık tanı ve nasıl tedavi edileceği gibi alanlarda sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi Bölümleri

  • Prostat Biopsisi ve TRUS
  • Uroflowmetri
  • Böbrek Taşı Tanı ve Tedavisi
  • Uroterorenoskopi
  • Mesane Taşlarının Endoskopik Kırılması
  • Prostat Hastalıkları Tanı ve Tedavisi
  • İnfertilite (Kısırlık) Tanı ve Tedavisi
  • Çocukluk Dönemi Ürolojik Hastalıkları

Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi Telefon Numarası

Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi telefon mumarası:  0 (216) 418-4584

Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi Adresi

Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi adresi: Osmanağa, 1, Kuşdili Caddesi, Volkan No:26 D:Apt D, 34714 Kadıköy/İstanbul

Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi Web Sitesi

Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi web sitesi: uroneturology.com

Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Üronet Böbrek Taşı Kırma Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort