Özel Uygar Diş Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Uygar Diş Polikliniği, Ankara ilimizin Etimesgut ilçesinde bulunan Özel Uygar Diş Polikliniği ile ilgili detaylar. Kazım Karabekir Mah. 2091. Sokak 3/A adresinde bulunan Özel Uygar Diş Polikliniği kurumuna 0 (312) 244-5040 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Uygar Diş Polikliniği Hakkında

Diş hekimliğinin tüm uzmanlık alanlarını bünyesinde bulunduran Özel Uygar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin temel felsefesi; hizmet değerinin sürekli olarakliği, koşulsuz hasta tatminiyeti, bilimsellik, dürüstlük ve güleryüzlü bir hizmettir.

Sterilizasyon, hijyen ve dezenfeksiyon kaidelerina oldukça önem veren kliniğimizde, alanında gelişen teknolojiyi sürekli olarak takip ederek, hasta tatminiyeti odaklı, kaliteli, güvenilir ve dünya standartlarında hizmet verilmektedir.

Kliniğimizin modern ve rahat tasarımı, güleryüzlü personeli ile kendinizi güvende hissetmemeniz için hiç bir neden yok. Konforlu, ferah, sıcak ve nezih dinlenme salonumuzda içeceğinizi yudumlarken, üzerinizdeki stresi ve yorgunluğu atacaksınız.

Özel Uygar Diş Polikliniği Bölümleri

  • Zirkonyum
  • Periodontoloji
  • Pedodonti
  • Ortodonti
  • Endodonti (Kanal Tedavisi)
  • İmplant

Özel Uygar Diş Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Uygar Diş Polikliniği, Ankara ili Etimesgut ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Uygar Diş Polikliniği Doktorları

Özel Uygar Diş Polikliniği Doktorları için tıklayınız.

Özel Uygar Diş Polikliniği Telefon Numarası

Özel Uygar Diş Polikliniği Telefon Numarası0 (312) 244-5040

Özel Uygar Diş Polikliniği Adresi

Özel Uygar Diş Polikliniği Adresi:  Kazım Karabekir Mah. 2091. Sokak 3/A

Özel Uygar Diş Polikliniği Web Sitesi

Özel Uygar Diş Polikliniği Web Sitesi:

Özel Uygar Diş Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir