Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi, İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunan Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Petrol iş Mah. Besim Paşa Sokak No:1 adresinde bulunan Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi kurumuna 4440481 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi Hakkında

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezimizde 60 kişilik medikal kadromuz ve 12 uzman doktorumuz ile Anadolu yakasındaki vatandaşlarımıza göz sağlığı bölgesindeki en güncel tedavi olanaklarını paylaşıyoruz. Veni Vidi Göz Grup olarak amacımız, ilk özel göz cerrahi merkezi olarak kurulan Caddebostan merkezimizdeki iyi ve kaliteli göz sağlığı hizmetimizi, Anadolu yakasında sayısı her geçen gün gittikçe artan yeni merkezlerimizle yaygınlaştırmaktır.

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Acil
  • Yoğun Bakım
  • Aile Hekimliği

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi, İstanbul ili Kartal ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi Doktorları

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi doktorları için tıklayınız

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi İletişim

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi Telefon Numarası:  4440481

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi Adres

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi Adresi:  Petrol iş Mah. Besim Paşa Sokak No:1

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi Web Sitesi

www.venividigoz.com

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir