Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Meşrutiyet Mah. Kızılırmak Cad. 16/25A adresinde bulunan Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi kurumuna 0 (850) 577-4544 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi Hakkında

Özel Veni Vidi Göz Merkezinin Ankaradaki ikinci şubesi olarak modern teknolojiye sahip donanımı, işinde uzman uzman medikal kadrosu, hasta tatminiyetine odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.

Veni Vidi, sürekli olarak gelişen, yenilikçi, önder göz sağlığı grubu olarak gelecekte de halkımıza kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaya sürecektir.

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Yoğun Bakım

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi Doktorları

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi doktorları için tıklayınız.

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi İletişim

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi Telefon Numarası:  0 (850) 577-4544

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi Adresi

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi Adresi:  Meşrutiyet Mah. Kızılırmak Cad. 16/25A

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi Web Sitesi

www.venividigoz.com

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir