Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi, İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunan Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Fevzi Çakmak Mah. Özenli Sok. No:1 Kaynarca adresinde bulunan Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi kurumuna 4440481 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi Hakkında

Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi olarak göz lazer tedavileri, katarakt cerrahisi, göz kapağı cerrahisi ve genel göz hastalıkları alanlarında hizmet vermekteyiz.

Veni Vidi Pendik Cerrahi Göz Merkezi 2017 senesinde kurulmuş olup halkımıza daha nitelikli ve rahat hizmet için çalışmaya sürecektir.

  • Göz Hastalıkları

Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi Doktorları

Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi doktorları için tıklayınız.

Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi Telefon Numarası

Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi  iletişim; 4440481

Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi Adresi

Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi adresi; Fevzi Çakmak Mah. Özenli Sok. No:1 Kaynarca

Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi Web Sitesi

www.venividigoz.com

Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort