Özel Vita Line Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Vita Line Tıp Merkezi, Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunan Özel Vita Line Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Belkıs Mah. 26 Nolu Cadde Üzeri Yediler Plaza adresinde bulunan Özel Vita Line Tıp Merkezi kurumuna 0 (342) 241-2828 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Vita Line Tıp Merkezi Hakkında

Özel Vita Line Tıp Merkezi 2012 yılı mart ayından ibu yana Gazikent’de halkımızın hizmetine açılmıştır. Uzman hekimlerimiz ve profesyonel sağlık personelimiz ile bir çok değişik branşta Gaziantep halkına hizmet paylaşıyoruz.

Özel Vita Line Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Acil

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Vita Line Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Vita Line Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (342) 241-2828

Özel Vita Line Tıp Merkezi Adresi

Özel Vita Line Tıp Merkezi  adresi: Belkıs Mahallesi 26. Nolu Cadde Üzeri Yediler Plaza, Gazikent – Şehitkamil / Gaziantep, 27580

Özel Vita Line Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Vita Line Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.vitaline.com.tr

Özel Vita Line Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Vita Line Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort