Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunan Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi ile ilgili detaylar. Kanal Mah. Halide Edip Caddesi No : 7 adresinde bulunan Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi kurumuna 0 (242) 345-2828 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Hakkında

Batı Akdeniz Bölgesinde 26 Nisan 2010 Tarihinde çalışmaya başlayan hastanemiz Türkiye’nin sekizinci özel kadın hastalıkları ve doğum hastanesidir. Hastanemiz, Antalya şehirlerarası otobüs terminaline ve Özdilek AVM. ’ye yürüme mesafesinde, butik bir hastanedir.

Hastanemiz; modern mimarisini en ileri tıp teknolojisi ile birleştiren, tam teşekküllü son sistem iki ameliyathanesi ve rahat hasta odalarını da içine alan, uzman kadromuzla misal olarak gösterilecek bir hastanedir. Ameliyathanelerimiz: Sağlık Bakanlığı denetimlerinde övgüye değer bulunmuş olup, ilgili dalda her türlü cerrahi girişim yapılmaktadır. Hastanemizde, sezaryenden ziyade, normal doğum teşvik edilmektedir.

Bünyemizde bulunan laboratuarlarımız, radyoloji ünitemiz, erişkin ve yeni doğan yoğun bakım ünitelerimiz dünya standartlarında medikal donanıma sahiptir.

Hastanemizde üreme poblemleri ve kısırlık problemleri, erkek üreme sağlığına yönelik tanısal değerlendirmeler ve aşılama işlemleri, genel kadın sağlığı, menapoz-osteoporoz, gebelik takibi, riskli gebeliklerin izlenmesi; konularında uzman doktor ve eğitimli personel aracılığıyla yürütülmektedir.

Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Bölümleri

 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Neonatoloji
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Genetik
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Doktorları

Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi İletişim

Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Telefon Numarası:  0 (242) 345-2828

Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Adres

Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Adresi:  Kanal Mah. Halide Edip Caddesi No : 7

Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Web Sitesi

www.vitalehastanesi.com

Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort