Özel Volaka Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Volaka Diyaliz Merkezi, Aydın ilimizin Nazilli ilçesinde bulunan Özel Volaka Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Aydın Karayolu Üzeri Dallıca No:501 adresinde bulunan Özel Volaka Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (256) 315-7171 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Volaka Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz Kurucusu Sorumlu Hekim Dr. Hilmi Volaka ve Uzm. Hekim Dr. Aksel Ayhan yönetiminde profesyonel ve güler yüzlü sağlık ekibimizle kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sağlık ekibimiz 1 Dahiliye Hekimi 3 Sorumlu Diyaliz Hekimi ve 14 Diyaliz Sertifikalı Hemşiresini 1 Diyatisyen, 1 Diyaliz Teknisyeni 1 Tıbbı Sekreter 6 Hasta bakıcısı 5 şöförden bir araya gelmektedir. 40 adet diyaliz makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı diyaliz merkezimizde sizlere 6 gün hizmet vermekteyiz.

Hepatit B’li ve hastalarımız için kendilerine tahsis edilen mevcut odalarda diğer hastalarımızdan ayrı biçimde tedavileri yapılmaktadır. Diyaliz salonumuzun zemini antibakteriyel malzeme kaplıdır. Merkezimizde hijyen ve temizliğe azami özen gösterilmektedir.

Hastalarımızı servis araçlarımızla evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız. Kullanılan hemodiyaliz cihazları Avrupa standarlarının en üst modelleridir. Avrupa tercih edilen en güvenilir sistemlerdendir.

Ayrıca su arıtma sisteminde merkezi bakteri ve endotoksin filtrasyon sistemi mevcuttur. Bu sistem hem hastalarda enfeksiyon görülme riskini ortadan kaldırmakta hemde daha kaliteli Diyaliz yapmamıza imkan sağlamaktadır

Özel Volaka Diyaliz Merkezi Randevu

Merkezimiz klimalıdır. Tedavisi öncesinde, sırasında ve ardından klimalı mekanlarda tercihinize göre günlük gazeteleri okuyabilir, müzik veya uydu yayınıyla görüntü veren insana özel kulaklı televizyon yayınından faydalanabilirsiniz.

Özel Volaka Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Volaka Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Volaka Diyaliz Merkezi, Aydın ili Nazilli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Volaka Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Volaka Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Volaka Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Volaka Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (256) 315-7171

Özel Volaka Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Volaka Diyaliz Merkezi Adresi:  Aydın Karayolu Üzeri Dallıca No:501

Özel Volaka Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Volaka Diyaliz Merkezi Web Sitesi: volakadiyalizz.com

Özel Volaka Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Volaka Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir